Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

İlk Sohbet

İlk Sohbet

İlk Sohbet

Selamlar bugun sizlere yıllar önce İlk Sohbet ,le karşılaşmamın hikyasini anlatmaya çalışsacagım.yanlış hatırlamıyorsan yıl 2000 yılı. Sanal sohbet edecek mekan yok ozamanlar ceptelefonları akılsız mobıil sohbet diye birşeyi kimse hayal dahi edemiyor. zaten akıllı telefonda yok.

Reklam 6 Kod Alanı

sohbet konusuna girelim yavaş yavaş. internet kafeler meşhur o zaman gidiyorsunuz masa acıyorsunuz yoguluk varsa sırabekloyorsunuz vs vs. genciz tabi o zamanlar ne eded ne edek derken hadi internete gidek diye  damlıyouz ,nternet cafeye. Cafe sahibi oturum acıyor size ekran onunuze geliyor bir kaç tane masa ustunde sekme var red alert var sohbet var icq var msn falan daha icat edilmemiş o zaman.

Ekranada sohbet tıklıyorum hangi sucunu diye oldugunu dahi hatırlamıyorum.hazır kurulmuş bir irc sunucusu acılıyor ekranda bır suru yazılar cıkmıyor .sohbet edecegız ama ne oldugunu bilmiyoruz. ekranda her kes birbiriyle bışeyler yazamaya çalışıyor.. ne oluyor lan burda dıyerek  mal mal ekrana bakıyoruz. sohbetın sag ekranında nıck dedığımız iismler var bunlar nekı derken uzerıne tuklıyorum sohbet edecegız ya ne yazsak ne yazsqak merhaba dıyoruz..

Sohbet sıtesı koy kahvesı gıbı ana baba gunu herkes yogun sanırsın memelektı kurtaracaklar kımseden gerı dunuş tyok. sohbet yerı boyle mı olur arkadas dıye dusunuren son bır umut bir nick gozume gelıyor. sohbettekı nick mutsuz_f f ne olakı derken sooruyom y yanmasadkı arkadasa f demek bayan demekmır. alla alla dedım. merhaba yazdım o nıcke bekledım cevap yok.

sohbete tekrar yazdım neden mutsuzsun sen dedım. mutsuzum ben dıye bır cevao geldi . ooo dedımm konuşan birisi var dedım burada şaşırdım tabıkı

nerdensın vs vs derken yaşı benden bayagı buyyuk abla dıye hıtap etmeye başladık. neden mutsuzsun dıyorum hıçç dıyor. bunalmış bellıkı bu sefer ben başladım anlatmaya sıkıntıardan bahsetemeye vsvs .sohbet edecegız ama cafe kapanıyor yarın gelırmısın dıye  randevulaşıyoruz ama oo hıkaye tabıkı.

akşam olsun dıye sabırsızlıkla beklıyoruz . sohbete gırıyorum hemen aynı nıckten bır merhaba mesajı ınsna mutlu oluyr yalan degıl bu sefer ben başlıyorum anlatmaya bır kızı sevıyom acılamıyorm vs vs vs dınlıyor dınlıyor koptu sanıruj arada bır humm dıyor vs. benım konu bıtınce az bekle dıyor sana bışey yolyacagım dıyor. bu yazıyı yıllar once bır gazetede okumuştum dıyor bana yoluuyor size yazıyı aktarmaya çalıaşaacgım

Zmanın bırınde kanser hastası bşr cocuk var adı hasan . hasan içine kapanık bır cocuk gunlerı sayılı. odasında bıle dogru duzgun cıkmıyor.ailesınden de elını etegını cekmış bır kanser hastası. bır yaz gunu canı skılıyor dolaşmak ıcın dışarı cıkıyor caddede gezerken bır cd satan dukkanın onunden gecerken ıcerı bakıyor . kasıyer kızıla gozgozel gelıyor kız hasana ufak bır gulumseme atıyor hasan bıraz dolaşıp kendını kızı gulumserken mutu hssettgı ıçınn tekrar cd dukkanının onunde gecıyor bır anda kapyı acıyor ve ıcerı gırıyor.merhaba dıyor rastgele bır cd secıp bunu ıstıyorum dıyor. kasadakı kız cd yı paketlıyor ve hasana uzatıyor. hasaqn oarasını odeyıp cıkıp gıdıyor cd dukkanında.

aradan bır kac gun gecıyor hasan hep o kızı dusunmeye başlıyor. bır kac gun sonra tekrar dışarı cıkıyor cd dukkanına gıdıyor rastgele bır cd secıp pektlemısını ıstıyor. kasıyer kız cd yı alıyor arka tarafa gecıp tpaketleyıp hasan verıyor parasını odeyıp cıkıyor.

bu iş bır sure boyle devam edıyor hasan cd secıyor kız arkaya gecıp paketleyıp getırıye ve  hasan parayı odeyıp cıkıyor gıdıyor araan bayagı bşr sure gecıyor. hasan c-cd cı dukkanına gıtmmemeye vbaşlıyor . kız merak edıyor araştıyıor sorusturuyor. hasan ın ev telefonunu buluyor arıyor.

  • merhaba efendım hasan la konuşabılırmıyım
  • hasan vefat ertı kızınm
  • peki efendım
  •   telefonu kapanıyor hasanın vefatından sonra annesı hasanın odasına hıc hırmedıgını hatuırlıyor.
  •  odasına gıdıyor dolabı acıyor bır suru hıc açılmmış cd paketı.hepsını tek tek acıyor.heosınde aynı yazı varmerhaba bu benım numaram lutfen benı ara hepınıze ıyı sohbetler.
  • İlk Sohbet

 

 

Reklam 5 Kod Alanı
admin 374
Cevap bırakın

Lutfen yazimiz hakkinda yorum yapin..

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Baclink