Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir

Kızlarla nasıl sohbet edilir


Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir,cevap olarak aklına KIZLARI ETKİLEME TAKTİKLERİ geliyorsa şu anda tam olarak doğru yazıyı okuduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Burada esas ele alacağımız konu kızlarla sohbet ederken dikkat etmen gereken önemli noktalar ve uygulamanması mutlaka gereken teknikler. Kızlarla sohbet etmek tıpkı sabunu tutmaya benzer. Eğer sabunu çok fazla sıkarsan elinden kayar. Çok gevşek bırakırsan da kayar düşer gider. Yani kızı ne sıkacaksın ne de gevşek bırakacaksın. Tam kararında konuşacaksın ki kız da konuşma fırsatı bulsun ve sıkılmasın…

Reklam 6 Kod Alanı

Kızla konuşurken ilk dikkat etmen gereken şey kendine güvenmen ve kendinden emin olmaktır. Sen kendinden emin olursan, kendine güvenirsen, kız da sana güvenir. Güven bir sohbetteki en önemli unsurdur. Kızlar dış dünyadan kendilerini koruyacak sığınacakları bir liman ararken aynı zamanda da onları heyecanlandıracak dalgaların peşinde koşarlar. Kendinden emin ve çevresine güven veren bir erkek, kızlar için sığınılacak bir liman ve dalgaları üzerinde coşacak bir deniz gibidir.

İnsan güvenmediği birisiyle konuşmak ister mi? Hele ki bu bir kadınsa?

Kadına güven vermelisin. Bunu yapabilmenin ilk şartı samimiyettir. Kadına karşı rol yapmıyorsan, onunla konuşurken samimiysen, o da samimileşmeye ve sana güvenmeye başlar. Konuşurken samimiyet, kendine güven duygularını içinde hisset.

Kızlarla Hangi Konulardan Konuşulmalı

Aslında kadınlarla konuşacağın konulardan önce, karizmatik bir konuşma tarzı nasıl olur? onu öğrenmelisin. Film izlerken karizmatik bulduğun bazı oyuncular olur. Kadınlarla konuşurken çok rahat, umursamaz ve kendini beğenmiş davranırlar.

Bu tür seni etkileyen bir oyuncunun hareketlerini kopyalayabilirsin. Filmi aç ve adamın kadınlarla nasıl konuştuğuna, nasıl bir tarzı olduğuna dikkat et.

Bunları kendine adapte etmeye çalış. O adam gibi olmak için çabala, bu çabaların senin kendine özgü bir karizma ve çekicilik oluşturmana yardımcı olacak. Taklitler asılları yaşatır. Asla, birinin taklidi olma.

Geldik can alıcı soruya. Kızlarla ne konuşmalı nasıl sohbet etmeli ? Sohbet ederken farklılık yaratmak için birazcık ilgi çekici ve bilgi içerikli konulardan konuşmak her zaman için iyidir.

Mesela kızla her zamanki gibi sohbet ediyorsunuz. Muhabbet “Bugün ne yaptın? Nereye gittin?” den ileriye gitmiyor. O zaman “Geçen gün internette şöyle bir yazı okudum…”  diye bir girişle sohbeti ilginç yerlere çekebilirsin.

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir

Kızlarla Konuşulacak Konular ne olabilir?

  • Astroloji
  • Numeroloji
  • Astral Seyahat
  • Burçlar
  • Tarih
  • Spor
  • Seyahat

Bu konulardan konuşabilmek için önce internette bazı araştırmalar yapmalısın. Sen konuya hakim olacaksın ki kız da seni zevkle dinlesin. Eğer konuşurken konuyu tam bilmediğini kıza hissettirirsen hiç bir anlamı kalmaz.

Kızın içinden “Ne kadar farklı bir çocuk. Genel kültürü de oldukça iyi. Bayağı şey biliyor.” demesini istiyoruz. Bunun için senin bilgili birisi olman gerekiyor. Bu konuları araştır ve kızlarla sohbet sırasında bunları nasıl kullanabileceğini düşün…

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir

Reklam 5 Kod Alanı
admin 514
Cevap bırakın

Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sizinmekan