Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

mirc nedir nasıl kullanılır

mirc nedir nasıl kullanılır

mirc nedir nasıl kullanılır

mirc nedir nasıl kullanılır, MirC chat siteleri, arkadaşlık siteleri, gurbetci siteleri kısaca sohbet siteleri gibi platformların coğalması ile birlikte, insanların birbirleriyle sohbet etmeyi kolaylastırmak icin tasarlanmıştır. Bunun için masa üstü bilgisayarınızla websitelerine girmeden, konforlu bir şekilde sadece bir program ile sohbete bağlanmak icin kurulan bir işlemci programıdır. IRC sunucularına, sade tasarımı sayesinde üstelik hiç zorluk çekmeden anında bağlanabilirsiniz.

Reklam 6 Kod Alanı

mIRC programının kurucusu Khaled Mardam-Bey dir. mİRC in açılımı da bundan kaynaklıdır.

mirc sohbet sunucularına girmek icin tasarlanmış bir scripttir ve kullanımı oldukca basittir. Kodlamalar ve yazılımlar ortak bir dosyada birleşir. Bunun için, size özel yapılandırılmış mİRC dosyasını indirmeniz yeterli olacaktır.

mirc programının güvenilir bir kaynaktan nidirilmesi cok onemlidir.bumum için mekansizin için kurulmuş olan mirc programinı indirmenizi öneririz. aşağıdaki linke tıklayarak mekansizin irc programını indirebilirsiniz.

https://www.mekansizin.com/mirc.rar

Yukarıda belirttiğimiz linke tıklayarak, anında mekanSizin mİRC ini bilgisayarınıza indirmeniz mümkündür. Bunun için sadece mİRC indir linkine tıkladıktan sonra, bilgisayarıma kayıt et seçeneğine tıklıyorsunuz.

Bilgisayarınıza indirdikten sonra, karşınıza çıkan exe dosyasını açıp, kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum gerçekleşirden sonra, karşınıza cıkan icona çift tıklayarak programa girmiş bulunacaksınız. Bundan sonraki işlem gayet basit.

Bağlanmak istediniz sohbet ve chat sunucusunun adresini

/server irc.mekansizin.com şeklinde girmeniz yeterli olacaktır. Bu komutu kullanarak dilediğiniz sunucuya giriş yapmanız mümkün.

Akabinde karşınıza çıkan pencerede, size hitap ettiğini düşündüğünüz Nicki girip, ücretsiz sohbet sitelerinde nde sohbet’e başlayabilirsiniz. Daha evvel kayıt ettığiniz bir rumuz ise alttakı kısımda şifrenizi giriniz. Nickiniz şifreli değil ise, bu kısmı boş bırakınız. Nickinizi nasıl şifreleyebileceğinizi ve kullanabileceğiniz komutları bir başka makalemizde işleyeceğiz.

mirc nedir nasıl kullanılır

Reklam 5 Kod Alanı
admin 580
Cevap bırakın

Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sizinmekan