Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sevmek Nedir

Sevmek Nedir

Sevmek Nedir

Sevgide son yoktur. Sevmek Nedir Sevgiler hiçbir zaman son bulmazlar. Biten sevgiler yoktur, bitmis gibi görünen sevgiler vardir. Vazgeçis de yoktur sevgide. Yasandikça yasatilir sevilen. Ama kimi zaman sevgili için kimi zamansa sevginin bir geregi olarak saklanir bu asklara Vaz geçişi yok olur yoktur, vazgeçmiş gibi görünmek vardir o yüzden.ask Nedir diye sorsanız yeridir.

Reklam 6 Kod Alanı

Sevmekte istemek yoktur.  SevmekNedir Sevgilinin olduğu yerde son bulabilir istekler. Bir sey varsa istediğin bu senin için degil, sevgili için istedigindir. Ondan O’nun adina istersin. O’nu daha sonsuz sevebilmek için istersin. Sevme özğürlügünü istersin, kabul edilmesini istersin. Istersin ama bir gün gelir bu istekler de son bulur. Kendinden istersin artik. Sevgiliyi daha çok sevilmek istersin kendinden. Sonsuz kilmak istersin. Bu yolda sevgili olur mu, olmaz mi bunu sevgilinin istegi belirler.

SevmekNedir  beklememektir. Beklentilerin son buldugu bir duraktir o. Öyle ki tüm gerçekler, tüm dünya silinir gider. Ne O’ndan anlasilmayi beklersin, ne onu anlamayi. Ne onun gelmesini beklersin, ne onun Leyla, Mecnun olmasini. Bekledigin bir sey yoktur sevmeyi becermek disinda.
Sevmek, gücenmemektir.
sevgililerin hiçbir sözüne üzülmemeyi ögrenmek demektir.
gönül vermek Sevgilinin ölüm hançerine bile hayir dememektir sevmek. Onun vurusuna, onun tokadina alinmamaktir, Sevgi Nedir sevgiliden gelen her hareketi ve her sözü kabullenmektir. Ihanetlere, hainliklere bile üzülmemektir. Sevgiliden gelen öl emrine bile ölürüm diyebilmektir. Kendi elleriyle kalbini bir biçak ucuna koymaktir

Sevmek nedir

Çok az lakırtı söylediği için sevdiği arkadaşları bile kendisini iyice anlayamamışlardı.
– Ne kadınlar sevdim zaten yoktular / Böyle bir sevgi görülmemiştir
– Bazıları entari üstüne kürk giymeyi daha çok severlerdi.
– Bu ağaç nemli ortamı sever.

Fuzuli’ye sormuşlar, “Sevmekmi daha güzeldir, sevilmekmi?” diye; “Sevmekk” demiş.. “Çünkü, sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın”… Nazım Hikmet, “Ah benim sevdasında bencil, yüreğinde sağlam sevdiğim. Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni” diyor dizelerinde… Dostoyevski der ki: “Sevgi güzel birinde aşkı aramak değil; o kişide bilmediğin bir zamanın beklenmedik bir anında kendini bulmaktır.” Can Yücel, “Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın, bense hep arkandan ağladım” diyor… Ağlamak için zamanınızın, ağlayacak kimsenizin olmadığı hayatlarda ise sevgi bu denli arsızca, bu denli çok, bu kadar coşkulu yaşanmıyor. Hayata dişlilerin dokunduğu yerden başlarken, çok şey istemedim ben…Sevgi işte bu denli sıcak ve soğuk bir şey ama yaşamak çok güzel.

Sevmek Nedir

Reklam 5 Kod Alanı
admin 664
1 Yorumlar
Alper

Admin yuregine saglik.. cok guzel ifade etmissin..

Cevap bırakın

Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sizinmekan