Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Sohbet Radyomuzda Dj Olmak İçin

Sohbet Radyomuzda Dj Olmak İçin

radyomuzda dj olmak için

Sohbet Radyomuzda Dj Olmak İçin merhaba ben buğur kurtuluş. size daha önce maximum radyo’nun i p adresini göndermiştim. radyomuz sargızı nedenlerlerden dolayı kişi değkonuikliğine gitmiştir. ancak i p aynıdır. ve sitemiz şeklinde değnöbetmiştir. şimdiden ilginize teşekkürname ediyorum.

Reklam 6 Kod Alanı

audionauti Audionautix, kendi yarattığı müziği ücretsiz olarak paylaşan ve telif hakkı ihlali ile başınız derde girmeden kanuni olarak indirmenize onay veren besteci Jason Shaw tarafından oluşturulan ücretsiz bir MP3 müzik indirme sitesidir.

Flatcastbiz Türkiye’nin ilk flatcast sitelerinden biri olarak kullanıcılarına keyifle vakit geçirecekleri en elleme muhtevaeriklerin yayınlandığı paylaşımlarla yapıt dirimına 20 seneı aşkın süredir devam ediyor. Bu balaban ailenin bir ferdi olmaktan kibir duyacağınızı biliyoruz! Neler Yeni

Freddie Mercury’nin “cihan var nispeten, tutkunları olacaktır.” buyurduğu, Orson Welles’in ise yazdığı bir dubara ile tüm ABD’yı dünyanın Marslılar tarafından uğraştırma edildiğine inandırdığı sihirli kutu radyo, dijitalleneşeli gezegenimize fut uydurdu ve fiber optik kabloların da sayeı ile müziğin tüm insanlığa ilham vermesine kaldığı yerden devam etti.

Bu süreç içinde sizlerin bile amacı son dönemlere damgasını vuran şarkıları dinlemek ve aptalfetmek ise, siz bile tercihinizi bu radyo hatından yana kullanmayı savsaklama etmeyin. Her alanda sizleri bir hamle öne haiz ve dinletileri bu noktada üstün mehil de sunan web sitemiz, her kapsamda reis konumu ile bu arada önde mevrut paylaşım türlerini bile bir tıkla elde etmenize hamil sağlamaktadır.

yer altı treni fmdeki müzikler çok güzel . adamlar çalışmai biliyorlar. Sağda solda duyduğumuz müziklerin adını yazıırlamıtefsir yalnız sağlamolsun metro fmde alınma çıkıyor ve buluyorum

Bundan sonra sizde kendi internet tv kanalınızı veye internet video hatınızı kurabilir, kendi kurumsal sitenizde bunu yayınlayabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar sonucunda, tarihin en kırık dökük ve en kalıcı bildirişim aracı radyo olmuştur. Böylesine bir yerleşmişş içerisinde en bol eser anlayışına malik olmak adına uğraşıyoruz.

İnternet radyosu ile “toplumsal ağ” kavramlarını ilk defa bir araya getiren musiki platformu. Kullanıcılar web sitesi üzerinden ya da bilgisayarlarına indirdikleri izlence vasıtası ile dinledikleri şarkıları veritabanı istatistiklerine sunuyor.

en bol muzik indirme programlari Audiomack, onu en bol SoundCloud alternatifi karşılayıcı kullanıcı dostu bir arayüze malik yeni ortaya çıhun bir çalgı paylaşım platformudur.

İnternet radyosu özelliği olan Nokia mobil cihazlarınızdan dinleyebilirsiniz. İnternet radyosundaki taharri kısmına “dinimiz islam” şeklinde arayarak bulabilirsiniz.

Power Takım radyoları çallıkışmıyor heralde url lere bi bakarmısınız Teşekkürler İyi çhileışmalar

Spotify hesabınla bağlamla ve rastgele bir Spotify uygulaması, rastgele bir takım yahut ortam üzerinden dinlediğin her şeyi skropla.

Sayfamız için sayfanın mirc radyo zir kısmındaki yorum kısmınden istek ve taleplerinizi iletebilir, eklenmesini istediğiniz radyoları bildirebilirsiniz bunu yapmanız için sizleri sohbet ,chat sitemize bekleriz.

Sohbet Radyomuzda Dj Olmak İçin

Sohbet Radyomuzda Dj Olmak İçin

Sohbet Radyomuzda Dj Olmak İçin

Reklam 5 Kod Alanı
admin 147
Cevap bırakın

Lutfen yazimiz hakkinda yorum yapin..

Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Baclink