Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ücretsiz Sohbet Odalarımız

Ücretsiz Sohbet Odalarımız

 Ücretsiz Sohbet Odalarımız

Mekansizin sohbet Ücretsiz Sohbet Odalarımız sitesinde birbirinden eğlenceli ücretsiz bir çok oyun ve eğlence kanalı bulunmaktadır. sohbet derken eğlenebilecegınız hoş vakıt gecirebileceginiz bu kanallar hakkında aşağıda kısaca bilgiler vereceğiz. şimdiden bütün mekanSizin kullanıcılarına iyi eğlenceler dileriz

Reklam 6 Kod Alanı

           Sohbet Kanalı

Bu kanal kullanıcılarımız ilk girdigi genel sohbet kanalıdır. bütün kullanucular siteye ilk girdiklerinde bu kanala girerler. kanalı admınler ve oper yetkısı bulunan yonetıcıler yonetır. kufur hakaret ve cınsellık konuşmak yasaktır. istedigınız kullanıcı ıle ıstersenız ozel konuşmalarda yapabılırsıniz. Kesinlikle uyelık ve ucret gerektırmeyen sohbet kanalıdır.hiç bir yonetıcı sizden asla para ıstemez .

Yarışma kanalı

Yarışma kanalında oyun oynamak ucretsizdir. kullanımı cok basittir. Bot tarfından size yoneltilen sorulara cevap vermeniz yeterli olacaktır. Bot size bir kaç tane cevabı olan bir soru sorar bunlardan kaç tanesini bilirseniz o kadar puan kazanırsınız. puanınız kaydedilir ve arkadaşlarınız arasındaki sıralamanızı gorebilirsiniz. MekanSizin sohbet olarak şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Şişeçevir kanalı

Şişecevir kanalında diğer kanallarda oldugu gibi oyun oynamak ucretsizdir. kurlları basittir. en iki oyuncunun kanal genelınde .varim diyerek oyuna katılması gerekır. iki veya daha cok kişiyle de oynanabilir.

oyuna katılım sağlandıktan sonra .cevir komutuyla şışe donmeye başlar. ıkı oyoncudan birine rastgele denk gelir ve gercekmi cesaret mi diye sorar. diğer oyuncu secimini yapar ve soru veya cesaret gerektıren şeyi yapmasını ıster. karşı taraf bunu yaptıgında o tur tamamlanır. ve tekrar cevir komutuyla oyun devam eder . oyundan cıkmak için .yokum komutu kullanıomalıdır . eğer 3 dakika ıcınde oyunculardan birisi işlem yapmazsa oyun sonlandırılır. şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Ücretsiz Sohbet Odalarımız  Oyun kanalı

Oyun kanalında diğerleri gibi kullanımı cok basittir sadece sorulan soruların cevabını yazmanız yeterli olacaktır. botun size sorudugu soruu tahmın etmeniz gerekmektedir. cevap yazaeken sınır yoktur . 3 tane ipucu verılır. bot sorunun dogru cevabını yazmadan cevabı yazmanız gerekmektedır. cevap verdıgınız sureye ve kacıncı ıpucunda cevap verdıgınıze bakılarak puan alırsınız. bilgi dağarcıgınızı geliştirmek için oldukça kulanışlı ve eğlenceli bir kanaldır.

Oxm kanalı

Oxm kanalı bir bulmaca kanalı gibi düşünebilirsiniz. bor tarafından verilen 3 tane harften kelimeler uretmenız istenir. sure bitene kadar me kadar uzun ve cok  kelime yazarsanız o kadar puan alırsınız. zeka gelişimine oldukça faydalı bir kanaldır. aldıgınız puanlar kaydedilir. arkadaşlarınız arasındaki sıralamanızı gorebilirsiniz.

Klavye Kanalı

Klavye kanalı kullanımı cok basittir.bilgisayar kullanıcılarının klavye kullanımı becerilerinin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. oynanması tamamen ucretsizdir.botun size verdigi kelimeyi verilen surede yazmanız ıstenmektedir. ne kadar cabuk yazarsanız o kadar puan alırsınız. kazandıgınız puanlar kaydedilir ve arkadaşlarınız arasındaki sıralamanızı gorebilrisiniz.

  • Ücretsiz Sohbet Odalarımız

Reklam 5 Kod Alanı
admin 642
Cevap bırakın

Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sizinmekan