Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
zSohbet ile Bağlan
play store app store

Cinsel İtiraf Sohbet

Cinsel İtiraf Sohbet

Cinsel İtiraf Sohbet

Cinsel İtiraf Sohbet 18’lik Körpe Çıtır Gece Çalışması Sonrası Seks Çalıştığım iş yerine 18 19 yaşlarında yeni birini işe almışlardı. Bu kız tatlı sevimli minyon şekilde işe başlamıştı. İlk başlarda çok dikkatimi çekmese de ilerleyen zamanlarda ona karşı cinsel arzu hissettiğimi farkettim. Yine de erkek arkadaşı var diye girişimde bulunmuyordum. Günlerden birinde gece çalışması olduğu açıklandı. Oda bende aynı işyerinde olduğumuz için gece vaktine kadar işleri yapmaya koyulduk. Ardından ikimiz çeşitli şekilde yorulduğumuzu farkettik. Saat gece 3 olmuştu ve ertesi gün tekrar iş vardı.

İş yerinin kapısını kitledikten sonra bu saatte eve nasıl gideceği hakkında yakınıyordu. Evimin yakın olduğunu bende kalabileceğini ertesi günde birlikte işe gidebiliriz diyerek teklifte bulundum. Biraz düşünse de gelmek istediğini farketmiş olmanın mutluluğunu yaşıyordum. Ardından tamam olur yorulmak istemiyorum diyerek ailesine haber verdi.

Yaklaşık 30 dakika yürüdükten sonra evime varmıştık. Eve vardığımızda uyumak isteyip istemediğini sordum. İçecek bir şeyler hazırlayıp televizyonda film açtım. Birlikte sohbet ederken şansımıza televizyonda erotik sahneler çıkmıştı. İkimizde utanarak birbirimize baktık derken bir anda üzerime atladı. Minik bedenini kavrayıp deliler gibi sevişiyorduk. Göğüsleri ufak olmasına rağmen ayrı bir hoşluk katacak pembelikteydi.

Bembeyaz minyon vücudu siyah saçları aklımı başımdan alıyordu. Aradan belli süre geçtikten sonra tamamen soyunmaya başladık. Pembe alt bölgesi daracık karşımda duruyordu. Bir anda penisi mi emmeye başladı. Hızlı hızlı emiyor ve profesyonel gibi hareketler yapıyordu. Hem tatlı hem ateşliydi. Seni istiyorum diyerek haykırışlarda bulunarak üzerime zıpladı.

Dar vajinasına girerken duvarın darlığını penisimde hissediyordum. Bu bana çok daha güzel hissiyat veriyordu. Minik poposunu kavrayarak kucağımda hızlı gel gitler yapıyordum. Vajinası sulanarak beni zevk yumağı haline getirmişti. O kadar dar vajinaydı ki kendimi Hulk penisli hissediyordum. Ardından deli gücüyle ayağa kalktım ve ayakta kucağıma aldım. Ayakta minyon kızı durmadan inletmeye devam ediyordum.

Zevkten bana sarılıyorken bende inliyordum. Yaklaşık 10 dakika boyunca durmadan ayakta içine girmeye devam ettim. Ardından koltuğa fırlatarak ağzına boşaldım ve ağzı meni dolmuştu. Çok zevk aldığını belirtti ve birlikte yorgunluktan uyuya kaldık.

Eş Değiştirme Sürprizi

Bir gün kız arkadaşımla birlikte kafede oturuyorduk. Normalde çekingen olduğum için arkadaşlarıyla pek görüşmeye sıcak bakmıyordum. Fakat emrivaki yaparak kız arkadaşının sevgilisi ile birlikte bize dahil olacağını sevgilisinin kafa dengi olduğundan bahsetti. Başta bu duruma sitem etsem de daha sonrasında peki tamam dedim.

Aradan belirli bir süre geçtikten sonra kız arkadaşım geldiler bak oradalar dedi. Kız ve sevgilisi masamızda belirdiler. Sohbet sohbeti açıyor birlikte 4 kişi keyifli dakikalar yaşıyorduk. Ardından kız arkadaşım ve ben eve davet ettik. Birlikte sohbet ederiz ve film izleriz diye betimledik. Fikir akıllarına yattı ve eve doğru ilerledik.

Evde alkol almaya başlarken müzik etkisi ile kafalar ayrı güzel şekilde hareket ediyordu. Herkes kendinden geçmişti. Ardından sevgilimin arkadaşı ve sevgilisi öpüşmeye başladılar. Kafamız güzel olması nedeniyle çok aldırış etmedik. Ardından hızlı şekilde soyunmaya başladılar.

Bizde onları görünce kız arkadaşımla yavaş yavaş sevişmeye başladık. Ardından onlar bir yerde sevişiyorlar biz bir yerde sevişiyorduk. Aradan on dakika geçti ve dört kişi de çıplaktı. Onlar sekse başlamış ve inliyorlarken kız arkadaşım bir yandan inliyordu. İki tarafta birbirini izleyerek zevke gelmekteydi. Bir süre sonra karşıda ki çift durdu. Kadın bana doğru gelerek benim penisimi emmeye başladı.

Sevgilim ile birlikte iki kız penisimi yalıyorlardı. Sevgilim bir anda durup karşıdaki adamın yanına doğru ilerlerken öteki kız üzerime zıpladı. Bir anda eşlerimiz yani sevgililerimiz değişmişti. Sevgilim başka birinin kucağında zıplarken bende onun sevgilisini zıplatıyordum. Kıskanmak ile şaşkınlık arasında bir hale büründüm. Bir yandan başka birine sahip olmanın tatlı huzuru içimi kapladı.

Keyifli şekilde sevişmeye devam ederken bir yandan gözüm diğer taraftaydı. Ardından iyice hızlanmaya başladık ve kucağıma aldım. Darbeli şekilde içine girerken inlemeler bütün odayı sarmıştı. O kadar zevke gelmiştim ki prezervatifi dahi çıkarmıştım. Kızın sulanan alt bölgesini daha iyi şekilde hissediyordum. Karşı tarafın sevgilimin ağzına boşaldığını gördüm. Adeta nispet yapar gibi hızlandım ve bende içine boşaldım. Hem kıskanıyor hemde zevke geliyordum. Sonunda titreyerek boşaldım ve olaydan sonra sohbet etmeye devam ettik. Sanki hiç olay olmamış gibiydi.

İlk Kez Seks Yapan Bakire Güzel

     Üniversitenin ilk senesinde aynı sınıfta olduğumuz bir kız vardı. Kendisi ile çeşitli konularda fikir alışverişi yapıyorken ders alışverişi de yapardık. Aradan belli zaman geçtikten sonra final zamanı geldi çattı. Herkes derslere yönelmişti. Bizde çalışmak için fikirler üretiyorduk.

Bazı sınavların zorlu olması nedeniyle birlikte çalışmaya karar verdik. Ancak kendisi yurtta kaldığı için uzak şekilde okula geliyordu. Bu nedenle ona gece bende kalmasını teklif ettim. Olur diyerek gayet ılıman şekilde kabul etti. Okul çıkışı yemek yedikten sonra eve doğru harekete geçtik. Ardından abur cubur alarak eve doğru ilerledik. Eve vardığımızda hava henüz kararmamıştı. Birlikte ders çalışmaya devam ederek arada mola veriyorduk.

Ders çalışma devam ederken bazı konulara girmeye başladık. Kendisi bakire olduğunu anlatmaya başladı. Ancak yapmak istediğini doğru kişiyi aradığını belirtti. Bende espriyle karışık belki birlikte yaparız dedim. Ciddiye alır gibi sana karşı koyamam diye cevap verdim.

Utandım ve nasıl yani diyerek geri dönüş yaptım. Benden hoşlandığını ancak açılmadığını anlatmaya başladı. Ardından bir anda öpüşmeye başladık ve yatağa geçtik. Ürkütmemek için narin şekilde hareket ediyordum. Yavaş ve tutkulu seksin başlangıcı gibi sevişiyorduk. Ardından yavaş sekide iç çamaşırlarını çıkarmaya başladım ve emin misin diye sordum. Evet seni istiyorum ve yap lütfen diye haykırdı.

Dar vajinasına yavaş şekilde girerken acı çektiğini görüyordum. Ancak acı çekerken aldığı zevki kayganlıkla hissediyordum. Biraz hızlanmaya başlarken vajinasından biraz kan geldiğini gördüm. Ardından devam et diye bağırıyordu ve hızlanmaya başladım. Durmadan hızlı şekilde canını yakıyordum ancak bu durum onun hoşuna gitmişti. Daha sert diye bana seslenmeye hala devam ediyordu. İlk defa seks yapmanın etkisi ile boşalmıştı. Bana sende ağzıma boşal diye telkinde bulundu.

Acemi olmasına rağmen tutkusu benim hoşuma gitmişti. Yavaş şekilde penisimi diliyle yalamaya başladı. Narin şekilde yalarken eliyle ileri geri yapıyordu. Ardından zevk katsayısı iyice arttı ve ağzını açtı bütün meni mi ağzına boşalttım. Harika diyerek gırtlağına kadar sperm dolmuştu. Sonrasında birlikte sarılarak uyumaya devam ettik.

İnternetten Tanıştığım Topuklu Siyah Çoraplı Güzel

Pazar günü evde canım sıkılırken bir arkadaşlık sitesini gördüm. Canım çok sıkılıyordu üşenmeme rağmen üye oldum. Ardından karşı cins kadınlara bakarken ne göreyim. Bir yeni mesaj nasılsın diye yazan kadın. Anında yanıt vererek saatlerce konuşmaya başladık.

Muhabbet su gibi akıyordu ve evlerimizin yakın olduğunu farkettik. Ardından görüşmeye karar verdik. Çünkü muhabbet o kadar ateşli ve güzeldi ki o an görüşmek için birbirimizi arzulamaya başlamıştık. Yeni tanışmamıza rağmen saatlerce konuşarak birbirimize nasıl bu kadar yakın olabilirdik. Aramızda oluşan duygusal ve erotik bağ sayesinde hemen buluşmaya karar verdik. Adres bilgilerimi attıktan sonra kadın taksiye binip yola koyuldu. Bende duştan çıkıp öz bakımıma özen gösteriyordum. Çünkü birazdan sevişecektim.

Konuşmamızın ardından takside olan kadın indim diye mesaj attı. Ardından zil çaldı ve aman tanrım. Topuklu ayakkabılar seksi siyah çorap uçuşan sarı saçlar. Doğruyu söylemek gerekirse bu kadar seksi olacağını ben bil hayal etmiyordum. Heyecanımı saklayarak kendisini içeri davet ettim. Bir şeyler içmeye başladık ve muhabbet çok güzel ilerliyordu.

Ardından bir anda öpüşmeye başladık. Deliler gibi öpüşürken göğüslerini ellemeyi ihmal etmiyordum. Boynumu emerken bence üzerinde bulunan bluzu çıkarmıştım. Olaylar hızla ilerlerken kalbim yerinden atıyordu. Oda benim üzerimdeki sweat tarzı eşyayı çıkarmıştı. Sütyenin kopçasını açmamla birlikte göğüsleri karşımdaydı. Kocaman göğüslerini dilimle emerken bir yandan altındakini çıkarmaya çalışıyordum. Altındaki iç çamaşırı çıkardım ve oda benim iç çamaşırı çıkardı.

Penisim dimdik ve sert haldeyken yalamaya başlamıştı. Dilini gezdiriyorken bir yandan da yumurtalıklarımı okşuyordu. Sarı saçları bacaklarıma değerken huylanıyordum. Gırtlağına kadar girer penisim iyice sertleşmişti. Ardından ayağa kalktım ve o iki bacağı ayırdım. Siyah seksi çorapları görürken kalbim yerinden çıkacak gibiydi. İçine girmeye başladım. Alt bölgesinde bulunan kayganlık penisimi sarmalıyordu.

Durmadan git gel yaparak birlikte inliyorduk. İnlerken siyah çoraplarıyla penisime git gel yapmaya başlamıştı. Naylon ile git geller yaparak beni iyice coşturuyordu. Tam boşalacakken ağzını getirdi ve yüzüne boşaldım onu öyle görmek bile beni mutlu etmişti.

Köpek Gezdirirken Rastladığım Fetişçi Güzel

Bir gün izinli olduğum günlerden biridir. Köpeğim Ruby ile gezmeye çıkmaya karar verdim. Ruby huzursuz şekilde sıkılmışa benziyordu. Bu nedenle dışarıda hava almanın ikimize de iyi geleceğini düşündüm. Ardından Ruby ile birlikte ileride bulunan parka doğru yol aldık.

Ruby parkta çimlerde ileri geri koşarak eğleniyor ve havlıyordu. O sırada bende elimde bulunan kitabı okurken bir ses duydum. Başka bir köpek görmemin haricinde onun sahibinin sesi. Ne tatlı şey adı ne diye bana seslenmişti. Ruby olduğunu söyleyerek yanlarına doğru gittik. İki köpek birbirleriyle oynarken bizde banka geçtik.

Bankta sohbet ederken aslında ortak noktamızın fazla olduğunu görmüş olduk. İkimiz saatlerce muhabbet etmeye başladık ve kalkarken bir anda isterseniz kahve içmeye gelebilirsiniz dedim. Bir anda acaba kızacak mı ayıp mı oldu diye düşünürken olur tabi diye bir yanıt işittim.

Ruby ve ben ilerlerken bizleri güzel sahibi ve öteki köpek takip ediyordu. Dört canlı birlikte eve doğru ilerledik. Ardından eve girerek içecek hazırlamaya başladım. Alkol alabileceğini söyledi ve içmeye başladık. Zaman su gibi geçerken iyice birbirimizden etkilenmeye başlamıştık. O sırada dikkatimi kadının güzel saçları, iri göğüsleri ve harika seksi ayakları çekiyordu.

Onu adeta uyum benliğimle istiyordum. Ancak kendimi frenleyerek sakin davranmaya çalışıyordum. Aradan belli bir süre geçti ve dayanamadım. Ona doğru hareket etmeye başladım derken ve öpüştük. Oda bana karşılık vermişti deliler gibi öpüşürken göğüslerini okşuyordum. Bir yandan seksi ayaklarını mıncıklayarak fetişçi ruhumu ortaya çıkarmıştım. Hızlı şekilde soyunduk ve adeta barbar gibi hareket ediyordum.

Superman ve barbar konan karışımı hale dönmüştüm. Popoya şaplak atıyor sert hareketler yapıyorken içimdeki canavar ortaya çıkmıştı. Kendimi durduramıyor ve tanıyamıyorken durumun şaşkınlığı sarmıştı her yerimi. Ardından hiç yapmadığım şekilde seksi ayaklarının altını yalamaya başladım. Ne yapıyorum diyordum kendi kendime. Ancak hem içine giriyor hemde kadını hissediyordum. Her yerini emerken hızlı git gel yaparak içimdeki zehri akıttım. O harika kadının sırtına deliler gibi boşaldım.  Rahatlama etkisiyle birbirimize sarılıp uyumuştuk.

Cinsel İtiraf Sohbet  Olgun Sarkık Göğüslü Sekreter

Noter dairesinde işe başlamıştım. Şirket içerisinde sekreterlik yapan 45 50 yaşlarında olgun bakımlı bir kadın vardı. Herkes abla demesine rağmen bekar ve genç gösteriyordu. İşe gidip geldiğim zaman diliminde her gün onu gizliden gizliye arzuluyordum. Giydiği siyah etek ve gömleği beni benden alıyordu. Bana işyerinde çok güzel davrandığı için bazı zamanlarda vicdan azabı çekiyordum. İyi ve sevecen davranıyordu ki acaba yanlış mı düşünüyorum diye kendimi sorguluyordum.

Günlerden bir gün iş çıkışı uzun saatler sürdü. Evim yanındaydı kendisi ile durağa yürüyorduk ve keyifsiz olduğundan bahsetti. O an o kadar çekici geliyordu ki kendimi alamıyordum. Kendisine bir teklif sundum. İsterse evim yakınlarda kahve içip dertleşebiliriz diye belirttim. Aslında iyi olur diye belirterek geriye doğru geldi. Ardından birlikte evime doğru ilerlemeye başladık.

Ev vardığımızda kahve yaptım ve sohbet etmeye başladık. Ardından boynunu omzuma koyarak film izlemeye başladık derken. Oda ne öpüştük kalbim yerinden atar gibi hızla atıyordu. Oda bir süredir beni istediğini ruhunun genç olduğunu belirtiyordu. Kızıl saçlarından boynuna inerek emmeye ve küçük buseler kondurmaya başladım. Elini penisimin üzerinde gezdiriyor.

Adeta beni coşturacak şekilde hareket ediyordu. Yavaş yavaş o seksi beyaz gömleğinin düğmelerini açmaya başladım. Kocaman sarkık göğüsleri beni iyice delirtmişti. Göğüs uçlarını emerek inlemelerine şahit oluyordum. Ardından penisimi eline aldı ve sarkık göğüslerinin arasında git geller yaparak oynamaya başladı. Bende bir yandan onun yıpranmış alt bölgesini avuçlayıp ileri geri hareket ediyordum.

Sonunda dayanamadım ve içine girmeye karar verdim. Prezervatif kullanıp kullanmayacağımı sorduğumda et ete değsin diyerek espri yaptı. Ardından girmeye başladım sarkık göğüsleri sallanırken ben ileri geri gidiyordum sulanmış alt bölgesi penisimi iyice sarmıştı. Durmadan ileri geri hareket ederek dairesel şekilde zevkten deliriyordu.

Ardından arkadan anal seks yapmak istediğini söyledi. Şaşırmıştım ama hoşuma gitti çünkü çılgın şekilde davranıyordu. Kayganlaştırıcı sürerek arkadan anal sekse başladım. İnliyordu ve zevke gelmeye devam ediyordum. En sonunda zevkten dört köşe oldum ve deliğin içine boşaldım. Birlikte sabaha kadar sevişerek geceyi tamamladık.

Cinsel İtiraf Sohbet  Olup Oluk Boşalan Kadın

Birgün instagram üzerinde dolanıyordum. Uzun süredir takipleştiğim ancak pek konuşmadığım biri vardı. Sıkıldığım bir anda direct message kısmından nasılsın tarzı bir mesaj yazdım. Sandığımdan daha sıcak şekilde konuşuyordu. Aramızda çeşitli entellektüel muhabbetler geçmesinin ardından numaramı istedi ve oradan konuşmaya başladık. Saatlerce telefonda konuşarak sanal seks öncesi yükselmeye başladık. O beni arzuluyor ben onu arzuluyordum.

Evlerimizin arası çok uzak olmadığı için hemen onu istediğimi ve gelebileceğini söyledim. O kadar yükselmiştik ki geleceğim diye yanıt verdi. Ardından hızlı şekilde hazırlanıp benden konum istedi. Taksiye binerek yola koyulurken bende hızlı bir duş almıştım. Zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamayarak sabırsız halde bekliyordum. Adeta gelir gelmez sevişmek istiyordum. İlk kez bu kadar yükselmiştim ve tanımadığım hatta görmediğim biriydi. Sadece onu istiyor ve arzuluyordum.

Belli süre sonunda zil çaldı ve geldiğini belirtti. Kapıyı açtım ve içeri davet ettim. Oda ne direk ayakkabıların orada sevişmeye başlamıştık. Onu duvara dayamış sürtünerek her yerini emiyordum. Oda aynı şehvetle karşılık vererek bana seksi hamleler yapıyordu.

Deliler gibi sevişiyorduk ve bir anda yatağa atladık. O hunharca üzerimi çıkarıyor aynı şekilde bende onunkileri çıkarıyordum. Birbirimizi adeta parçalar şekilde hareketler yapıyorduk. Bir anda penisimi onun vajinasının içinde bulurken şap şup sesleri odayı sarmıştı. Kız inleyerek bağırıyor ve zevkten titriyordu. Daha da hızlanmaya başlayarak onun zevk alması hoşuma gidiyordu. Durmak bilmeden içine giriyordum.

Ritmik git geller sonrasında bir de ne göreyim kız titredi ve her yer sırılsıklam. Adeta çişini yaparmış gibi oluk oluk boşalıyordu. O kadar şiddetli boşalmıştı ki her yer sırılsıklam olmuştu. Durmadan yine ileri geri gitmeye başladım ve ikimizde zevkten deliye dönmüştük. Durmadan git gel yapmaya devam ediyordum ve oda ne ikinci kez oluk oluk boşalmıştı.

Bu kadar zevk alması benim ayrıca hoşuma gitmişti. Artık dayanamıyordum ve bende boşalmak üzereydim. İçine git geller yaparak devam ederken kulağıma içime boşal diye seslendi. Ardından titreyerek bütün spermlerimi içine boşalttım ve ikimizde titredik. O kadar ateşli bir seksti ki yorgunluktan uyuya kalmıştık.

Seksimizi İzleyip Dayanamayan Öteki Kız

Bir cumartesi gecesi arkadaşlarımla eğlenmeye gitmiştik. Eğlenirken dışarı çıktığımızda kapının önünde içeriden sıkılmış bir kız gördüm. Saçları uçuşuyor alımlı şekilde bekliyordu. Kendisinden çakmağı olup olmadığını sordum. Gülerek var dedi ve konuşmaya başladık.

Ardından tanıştıktan sonra arkadaşlarımızın yanına gittik. Birbirimizin numarasını aldığımız için mekanda eğlenirken bir yandan da mesajlaşıyorduk. Sonrasında arkadaşıyla aynı masada olduğunu gördüm ve iki kız olarak oturuyorlardı. Yanlarına gittim ve konuşmaya başladık. Arkadaşı da en az onun kadar seksi ve tatlıydı. Üniversite muhabbeti ve çeşitli hobilerden konuşuyorduk. Ardından evlerinin yakında olduğunu söylediler.

Ben arkadaşlarımı bırakarak onlarla gelebileceğimi söyledim. Ardından taksiye bindik evlerine doğru ilerledik. Bir yandan heyecanlıydım bir yandan teklif bekliyordum. Ardından arkadan sende gelsene diye bir ses geldi. Yalandan bir kaç kere hayır desem de aslında beklediğim fırsattı.

Eve geçtik ve içki içmeye devam ettik. İlk tanıştığım kız baya kötü durumdaydı. Ardından arkadaşı yanımızda olmasına rağmen öpüşmeye başladık. Deliler gibi öpüşüyorduk ve bir yandan arkadaşı bizi izliyordu. Göz ucuyla onun hareketlerine bakıyordum. Adeta bize imrenir gibi süzüyordu. Ardından öpüşürken kız gömleğimin düğmelerini açtı ellerini göğsümde gezdirerek kulak mememi dahi emiyordu.

Cinsel İtiraf Sohbet  Zevkten dört köşe olmuştum titriyordum. Sonra iç çamaşırı mı çıkarttım. Kızın sütyeni aynı anda çıkmıştı ikimizde çırılçıplak şekildeydik. Arkadaşı hala bizi izliyorken sevişmeye devam ettik. Öpüşürken elimle kızın alt tarafına elimi götürdüm. Sırılsıklam ve kaygan olan alt bölgesini okşamaya başladım. Ardından içine girmeye başlayarak git gel yapıyordum. Kızın bağırışları odayı inletiyorken arkadaşına baktım ve ne göreyim.

Bizi izleyerek mastürbasyon yapmaya başlamıştı. Bizi izleyerek zevke gelmişti. Ben bir yandan git gel yapıyorken bir yandan diğer kızın pembe alt bölgesini okşamasını seyrediyordum. Ardından git gel yaparken arka pozisyona geçtim. Doggy şeklinde darbeli şekilde girerken diğer kız arkamdan bana sarılmış beni öpüyordu.  İyice hızlanmıştım inlemeler bütün evi kaplamıştı. İki kız birbirleriyle deliler gibi öpüşüyorken ben iyice hızlanmıştım. Sonunda patlayan bir volkan gibi kızın içine boşaldım kız meni ve spermlerimle titreyerek inliyordu. Üçümüz seks sonrası sarılarak uyuduk.

Cinsel İtiraf Sohbet

admin 230 okunma
Cevap bırakın

alt dalga

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
Mobile Legends Elmas