Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
zSohbet ile Bağlan
play store app store

DÜZCE SOHBET CHAT ODALARI

DÜZCE SOHBET CHAT ODALARI

DÜZCE SOHBET CHAT ODALARI

DÜZCE SOHBET CHAT ODALARI Düzce, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir ildir. 1999 yılında il statüsü kazanmıştır. Düzce, Karadeniz kıyısında yer alan küçük bir şehirdir. Yüzölçümü 2.492 km²’dir. Nüfusu 2021 yılı itibarıyla 387.844 kişidir. Düzce’nin ekonomisi tarım, sanayi ve turizm üzerine kuruludur. Düzce’nin en önemli tarım ürünleri fındık, çay, mısır, buğday ve patatestir. Düzce’de bulunan sanayi tesisleri arasında tekstil, gıda, metal ve kimya sanayi yer almaktadır. Düzce’nin en önemli turizm merkezleri arasında Akçakoca Plajı, Cumayeri Plajı, Gölyaka Gölü ve Yığılca Şelalesi yer almaktadır.

Düzce’de yaşayan insanlar sıcakkanlı ve misafirperverdir. Düzce’de yaşayan insanlar genellikle Karadeniz şivesiyle konuşurlar. Düzce’de yemek kültürü çok zengindir. Düzce’nin en ünlü yemekleri arasında fındık lahmacun, pide ve mantı yer almaktadır.

Düzce, ziyaret etmek için harika bir şehirdir. Düzce’de doğa, tarih ve kültür bir aradadır. Düzce’de gezilecek ve görülecek çok şey vardır. Düzce’ye mutlaka yolunuzu düşürün.

İşte Düzce hakkında bir sohbet metni:


A: Düzce’ye hiç gittin mi? B: Evet, birkaç kez gittim. Güzel bir şehir. A: Neleri sevdin? B: Doğasını, yemeklerini ve insanlarını sevdim. A: Yemeklerinden en çok hangisini beğendin? B: Fındık lahmacunu çok beğendim. A: İnsanları nasıl buldun? B: Sıcakkanlı ve misafirperver buldum. A: Gezilecek ve görülecek yerler nelerdi? B: Akçakoca Plajı, Cumayeri Plajı, Gölyaka Gölü ve Yığılca Şelalesi’ni gezdim. A: Düzce’ye tekrar gider misin? B: Evet, tekrar giderim.

DÜZCE SOHBET CHAT ODALARI

DÜZCE SOHBET CHAT ODALARI

DÜZCE SOHBET CHAT ODALARI

admin 146 okunma
Cevap bırakın

alt dalga

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
Mobile Legends Elmas